KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401067
nr 1340 1067
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:56:47
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud